OVIDE. Publii Ovidii Nasonis libri de / Ponto... - Lot 42 - Eric Caudron

Lot 42
Estimation :
600 - 800 EUR
OVIDE. Publii Ovidii Nasonis libri de / Ponto cum luculentissimis co[m]- / mentariis reverendissimi Domini Bartholomaei Me- / rulae Apostolici Protonotarii in lucem nuper ca - / stigatissime emissi. Necnon copiosissimus / index qui omnia vocabula. Milan, Agostino da Vimercate, 30 avril 1523, in-4, demi-basane fauve modeste postérieur. Très belle page de titre Renaissance. Edition rare. Défauts à la reliure.
Mes ordres d'achat