PILGRAM Calendarium chronologicum medii... - Lot 76 - Eric Caudron

Lot 76
Estimation :
150 - 200 EUR
PILGRAM Calendarium chronologicum medii potissimum aevi monumentis accomodatum Vienne, Joseph von Kurzbeck, 1781, in-4, [8]-XIV-260 pp., demi-veau du XIXe.
Mes ordres d'achat